דף הבית » מאמרים » הכירו את המטבחים » המטבח השחור
המטבח השחור

המטבח יכול להיות המון דברים: מרחב שבו נרגיש נעים וקרוב, מטבח תעשייתי מודרני ומשוחרר, מטבח כפרי מושלם לאפייה ולכוס קפה אחר הצהריים ומטבח יכול להיות גם מפתה, חושני וסקסי.
זהו בדיוק המטבח "השחור" מבית היוצר של מטבחי ART-IN אותו עיצבה הילה כספי. במקוריות רבה, הצליחה המעצבת ליצור מטבח מעוצב בצורה חושנית, אך עם זאת תפעולי וכמה מפתיע, לא יקר בכלל.
כיצד היא עשתה זאת?

הסוד טמון בחומרים

המטבח פיתוי משלב בין שלושה חומרים מתקופות שונות: שיש, פורמייקה ואלומיניום.
נתחיל מהשיש, אותה אבן קוורצית יפהפייה שלעולם לא נס ליחה ובמיטבה היא תמיד מרגשת ומחזיקה את כל העיצוב על כתפיה הקריסטליות. למטבח פיתוי נבחרה אבן שיש שחורה מהסדרה המעולה החדשה של אבן קיסר אשר נותנת מראה מסתורי ומרתק לכל המטבח.
נמשיך עם הפורמייקה, זוכרים אותה מבית סבתא? ובכן, היא חזרה, חזקה יותר, טובה יותר אך לא יקרה יותר כלל. המטבח השחור בשילוב עם הפורמייקה נותן תחושה של רטרו שיק שעושה נעים ומזכיר לנו נשכחות...
האלומיניום שנחשב חומר גלם "חדש" במטבחים, משתלב היטב עם הפורמייקה בתור מסגרת לדלתות, ארונות ומגירות המטבח וגם כידיות מפוסלות בתוך הפורמייקה עצמה למראה חדשני ונוצץ. 
האלומיניום, כידוע לכל, היא מתכת חזקה אך גמישה וניתן לעצב אותה בצורות שונות ומגוונות, בדיוק כפי שנעשה במטבח השחור והמפתה.
כך, בעזרת שילוב של חומרים קיימים כמו שיש, קאמבק של חומרים מהעבר כמו הפורמייקה ושילוב של חומרים חדשים כמו האלומיניום, יצרה המעצבת שפה עיצובית שכל אחד יכול להתחבר אליה ולמצוא את עצמו נהנה מהמטבח.

זה אכן מולקולרי!!


המטבח פיתוי הא מופת לחשיבה מולקולרית המצעידה את תחום התפעול במטבח אל העידן הבא. על אף גודלו היחסית מצומצם, המטבח מכיל מקומות אחסון לרוב ומחושב בצורה מדעית על פי מקומות והתקנים לכוסות, צלחות, סכו"ם מזון וכל מה שמרכיב מטבח.
המטבח מעוצב בצורה שהגישה לכל יחידות האחסון, לכיור ולמשטחים תהיה נוחה בצורה מקסימלית. הוא בנוי בצורה מולקולרית כך שכך אספקט במטבח יונח במקומו הטבעי והתפעול יהיה כמו כורואוגרפיה של ריקוד טבעי והרמוני.
ואם כל זה לא די, פלטת תאורה משגעת קבועה מעל כל המטבח למראה מסתורי וקסום עוד יותר. המטבח פיתוי הוא מטבח שונה אך לא יקר, מאפשר לכל אחד ליהנות מחוויית עיצוב ותפעול מושלמות.
חיפוי זכוכית למטבח
מפעלי ארט אין , כתובת: רח' המסגר 3, עין נקובא, טלפון: 02-5332858
אתר בקליק בניית אתרים