דף הבית » שירות לקוחות » מחלקת שירות לקוחות
לכל לקוחותינו!

רכישת מטבח חדש היא הזדמנות, התרגשות, מימוש של חלום. המטבח כלב ליבו של הבית, הנו חלק בלתי נפרד מהחלום.

הדרך מלאת מהמורות, התהליכים מורכבים ולרוב אינכם בקיעים בהם. לכן, חשוב שהרכישות המשמעותיות, יעשו עם חברה מקצועית ואמינה, שתשרה עליכם שקט וביטחון - חברה שמומחיותה מזה 15 שנים היא לשרת לקוחות פרטיים.

ART-IN  אינה ככלל חברות המטבחים, עיקר ייעודה מאז תחילת דרכה ב 1998 טמון באנשים אותם היא מעסיקה.

חברה משפחתית, יציבה ומגובשת שנאמנות עובדיה מעידה על טיבה. רוב המנהלים הבכירים, המעצבים, מנהלי החנויות ועובדי פס הייצור עובדים בחברה למעלה מ- 5 שנים.

האהבה ליצירה, לחדשנות, להגשמת חלומות לאנשים - הובילו את החברה שנה אחר שנה לגדילה, לפתיחת סניפים בפריסה ארצית, למפעל חדשני ומתועש מהמתקדמים בארץ.

כל סניף הוא בית - אנחנו לומדים את ההרגלים והצרכים שלך הלקוח - ובהתאם תופרים ללקוח את המטבח המושלם למידותיו, פתיחות לשינויים וחדשנות – הפכו אותנו לפורצי דרך בתחום המטבחים, במיוחד עבורך הלקוח הפרטי.

מחלקת שרות הלקוחות של החברה, מונה צוות של 3 אנשים מקצועיים ומנוסים, והנה הדלת הקדמית של החברה, סמן ימני לשרות מקצועי, אדיב ויצירתי לכל לקוח ולקוח.

אנחנו מתמחים בשרות הוליסטי- כתובת אחת מראשית התהליך ועד סופו, ראש שקט.

אנחנו מלווים את הלקוח, החל מעיצוב מטבח ע"פ הצרכים המשפחתיים והכספיים שלך, הקפדה על עמידה בלוחות זמנים לכל אורך התהליך, תאום כל בעלי המקצוע של המטבח: מוביל, נגר, שיש, כיור, ברז, חיפוי קיר, מבלי שאתה כלקוח תידרש לבזבז זמן ומשאבים מיותרים (בחרנו את הספקים שלנו בקפידה, מתוך הצמרת המובילה במשק: אבן קיסר, חמת, ניופאן ועוד...) גם האחריות שלנו, כוללת בחובה ראש שקט 5 שנים שיש לך טלפון אחד לכל תקלה ובעיה במטבח.

בהצלחה בדרך החדשה, מקווה שאהיה שותפה להגשמת החלומות.


סופיאן אלשייך
מנהל שרות לקוחות
מטבחי ארט אין
מפעלי ארט אין , כתובת: רח' המסגר 3, עין נקובא, טלפון: 02-5332858
אתר בקליק בניית אתרים