דף הבית » מאמרים » מרכיבים יחודיים » ריחוף חשמלי במטבח
ריחוף חשמלי במטבח

ריחוף חשמלי - בלי ידיים

המטבח הוא מרחב פעיל. אנחנו פותחים וסוגרים מגירות וארונות עשרות פעמים ביום. אנחנו נעים במרחב של המטבח, מחפשים ותרים אחר כוסות, צלחות, סכום ואביזרי מטבח שתמיד, משום מה, מוחבאים בצורה הכי לא נוחה שיש.
ובכן, מטבחי העתיד מתמודדים עם הבעיות הללו בצורה טכנולוגית מתקדמת ביותר ומנפיקים עיצובים ומערכות חשמליות אשר מבטלות את הצורך הכפייתי בפתיחה וסגירת מגירות באופן רעשני ולא נוח.

כך עושים זאת נכון:

מגירות חשמליות

ניקח סיטואציה מוכרת מחיי המטבח: הידיים שלכם עמוסות באוכל, כוסות, צלחות או שיירי מזון. אתם צריכים לפתוח את המגירה על מנת להכניס את מה שנמצא בידכם לתוכה. מה אתם עושים? נכון, מפנים יד, פותחים את המגירה וסוגרים אותה – מסורבל ולא נוח.
כעת אין צורך לעשות זאת, נגיעה קלה עם כל חלק של הגוף, תפתח את המגירה באופן אוטומאטי. טפיחה קלה נוספת והמגירה תיסגר מעצמה. לפלא הזה קוראים סרוו דרייב והיא מערכת חשמלית התומכת בפתיחה וסגירת מגירות מטבח טנדם בוקס אשר זכתה באינספור פרסים על איכות ועיצוב.
המערכת מאפשרת חופש תנועה בלתי רגיל ומציבה סטנדרטים חדשים של נוחות ואסטטיקה. המגירות יכולות לבוא עם ידיות או ללא, תלוי במעצב וברצון הלקוח. למשל, במטבח המרחף מבית היוצר של מטבחי ART-IN המגירות כולן בצבע אפור וללא ידיות, פשוט לטפוח ולפתוח.מערכת סרוו דרייב אינה מושלמת ללא מערכת בלומושן המאפשרת סגירה שקטה ואיטית של המגירות. לא משנה כמה חזק תדחפו את המגירה, המערכת תגביל את התנועה, תאט אותה, ותגרום לסגירה חרישית. לא משנה כמה כבדה המגירה או כמה ציוד מטבחי העמסתם בתוכה, אופן וקצב הסגירה יהיו תמיד אותו דבר – בשקט ובנעימות.
המערכת עובדת באמצעות קליפ טופ המווסת את תנועת הדלת או המגירה וכך שומר על מערכת הבלומושן והסרוו דרייב מפני פגיעה. כתוצאה מכך, המערכת עמידה, איכותית, ומחזיקה לאורך כל חיי הרהיט ללא שום בעיה.
מגירות טנדם בוקס הן מגירות בעלות פתיחה מלאה ונוחה, המסודרות באופן אגרונומי מושלם. לכל כלי יש את המקום שלו בנפרד, לנוחות אופטימאלית.
המטבח המרחף, מבית חברת ART-IN, לוקח את המערכות הללו, משלב אותם עם עיצוב חללי וחשיבה אגרונומית ויוצר מטבח חשמלי, רחב ומעוצב שבו כיף להתנועע, וכיף לפתוח ולסגור מגירות מעוצבות ומאורגנות באופן מופתי. המטבח המרחף מושלם מבחינת הקומפוזיציה המודרנית שלו והמחשבה הדינמית של עבודה במטבח. פשוט להשתמש ולהתפעל מהעיצוב.
חיפוי זכוכית למטבח
מפעלי ארט אין , כתובת: רח' המסגר 3, עין נקובא, טלפון: 02-5332858
אתר בקליק בניית אתרים