דף הבית » מאמרים » הכירו את המטבחים » המטבח המרחף
המטבח המרחף - ריחוף חשמלי

ברוכים הבאים לעתיד. זו התחושה המדויקת של מי שנכנס אל מרחב המטבח המרחף של מטבחי ART-IN. המטבח כולו על יחידות האחסון שלו והארונות, יושב על הקיר, ללא בסיס. מעבר ליתרון שיש מבחינה פונקציונלית לריחוף שכזה, האימפקט העיצובי הוא עצום - תחושה קלילה, מרחיפה ונעימה עוטפת את החלל.
עצם היותו מרחף באוויר הופכת את המטבח הזה לקל לניקוי ולתפעול. אין צורך להזיז רהיטים כבדים ולהתאמץ בפינות, את ריצפת המטבח ניתן לשטוף ולנקות בקלות. אל דאגה, ארונות האחסון והכיור נבנו בצורה מדויקת לתפעול קלה ונוחה.

אלמנטים נוספים

אלמנט נוסף, עיצובי ותפעולי כאחד שנמצא בחלל המרחף, הוא משטח עבודה מזכוכית סגולה. הסגול הוא צבע מרתק, חם מצד אחד, מודרני מצד שני, שמח מצד שלישי ואפילו סקסי מצד רביעי. הזכוכית, כידוע לכל, היא משטח עבודה שקל לנקות אותו והעברת מטלית לחה תעשה את מה שחומרי ניקיון מורכבים לא יעשו במאמץ רב.
בנוסף, את הזכוכית ניתן לעטר בקלות וליצור אפקט עיצובי מיוחד במינו. עץ דובדבן קסום, עיטורים אוריינטלים או הדפסות גראפיות, את הכל ניתן לשלב עם זכוכית במטבח המרחף.

חידושים חשמליים

המטבח המרחף הוא מסוג מטבחים עתידיים לא רק משום העימוד המיוחד שלו אלא גם בגלל שכולו מורכב ממגירות אפורות חשמליות, מהונדסות בצורה הטובה ביותר לתפעול. אכן, שמעתם נכון, אין צורך לפתוח ולסגור את המגירות באופן ידני. טפיחה קלה עם כל איבר בגוף, לרבות הישבן, תפתח את המגירה, טפיחה נוספת תסגור אותה.
בעזרת טכנולוגיה חדשנית ופורצת דרך בשילוב עם מוצרי פרזול איכותיים בלבד, מגירות המטבח המרחף נפתחות ונסגרות בקצב אחיד, אטי וחרישי. לא משנה כמה חזק תדחפו את המגירה, היא תמיד תיסגר לאט ובשקט.

נפלאות המטבח הארגונומי

המטבח המרחף, על אף היותו חללי, משדר אוירה של חום וביתיות, זאת בעזרת עיצוב מוקפד הנראה כמו מזנון ושילוב צבעים חמימים ולא מנוכרים. אך גדולתו של המטבח המרחף הוא בחשיבה הארגונומית שלו, חשיבה המחלקת את כל המטבח לחללים קטנים ופונקציונאליים. בצורה כזו, הצלחות מאוגדות בהתקן מיוחד, התבלינים יושבים בסדר מופתי, מייבש הכלים נמצא בדיוק מעל הכיור ובגובה האולטימטיבי, תאי הסכו"ם נשלפים ונכנסים בקלות למדיח, משטח ההכנה מקביל לאיזור הבישול והאפייה ובקיצור, קומפוזיציה מושלמת לתפעול מטבח מושלם.
שימוש ושהות במטבח המרחף היא חוויה בפני עצמה, חוויה של מבט מקצועי אל העתיד בשילוב עם עיצוב ביתי ונוח לכל המשפחה.
חיפוי זכוכית למטבח
מפעלי ארט אין , כתובת: רח' המסגר 3, עין נקובא, טלפון: 02-5332858
אתר בקליק בניית אתרים