דף הבית » מאמרים » מרכיבים יחודיים » פרזולים - מגירות ומקומות אחסון
פרזולים

המטבח הוא חלל שימושי ומקום עבודה עיקרי בבית. בזמן השהות במטבח אנו עושים עשרות פעולות תפעוליות – שוטפים כלים, מוציאים צלחת, חותכים בסכין, שופכים לקערה או מערבבים קפה. האם המטבח שלכם "מתחשב" בסדר הפעולות ומאפשר לכם נוחות שימושית מרבית?
עיצוב מטבחים מתקדם הוא לא רק התאמת צבע, טקסטורה וחומרים אלא גם, ואולי בעיקר, חשיבה פונקציונאלית מתקדמת. זה אומר, בין היתר, מגירות רחבות ומסודרות, מתקני יבוש כלים, יחידות אחסון מפורטות, מיקומי סכו"ם וכוסות, הפרדה בין כלי ניקוי למזווה ועוד ועוד.
האחראים הבלעדיים לנוחות המשתמש במטבח הם מוצרי הפרזול. כיום, בעידן הפוסט מודרני, מוצרי פרזול אינם רק ידיות נוחות אלא גם הנדוס מגירות, מסילות חרישיות, התקני מתכת וזכוכית, מתלים והתקני אחסון, ובעצם כל מה שהופך את החלל לתפעולי ופונקציונאלי יותר.הנדסת מגירות ומקומות אחסון


המטבח של היום הוא מטבח של מגירות מהונדסות בעלות תאי אחסון לכל דבר: סכו"ם, צלחות, תבלינים, קערות, אביזרים נלווים כמו קולף ומגרדת, סירים, מכסי סירים ועוד ועוד. לכל אלמנט יש את מקום האחסון שלו, המופרד במגירה, על ידי תאים המסוגלים לנוע ולהתארגן מחדש, בהתאם לצורך.
זאת ועוד, תאי האחסון מותאמים באופן מושלם לכניסה חלקה למדיח. בצורה כזו נשמר הסדר המופתי לנוחות שימושית אופטימאלית. המגירות הן רחבות וגדולות ובעזרת קומפוזיציה של חלל ומרחב ניתן לפתוח אותן במלואן וללא כל בעיה.
יחידות האחסון הנוספות כמו ארונות, מהונדסות אף הן בצורה שתתאים למוצרי הניקיון, המגב והמטאטא, המטליות והסקוצ'ים, כמו גם למג'י מיקס, למערבל מזון ולסרוויס היוקרתי. כל יחידות האחסון הללו נפתחות בשליפה מלאה כך שיש אפשרות להגיע בצורה נוחה גם אל הפינה המרוחקת ביותר.המטבח הארגונומי

המטבח הארגונומי הוא פרי מחקר של שנים הבודק את התנהלות האדם במטבח ומנסה להתאים את מבנה המטבח לצורת ההתנהלות. המטבח מחולק לאזורים לפי סוג הפעילות – אחסון מזון, אחסון כלים, מוצרי ניקיון, איזור הכנה ואיזור בישול ואפייה. בצורה כזו, מחקה המטבח את שטף העבודה ומאפשר תנועה טבעית ולא כאוטית.
המטבח "אופנה תעשייתית" שמציגה חברת ART-IN, לדוגמה, אימץ לחיקו את מסקנות המחקר הארגונומי והוא מכיל יחידות אחסון מפורטות לכלי המטבח השונים, מגירות נשלפות ומהונדסות ותכנון חלל על פי שטף העבודה. זאת מבלי לעבד את הטאץ' העיצובי המיוחד כמו שילוב חד פעמי בין נירוסטה לעץ אלון.
מוצרי הפרזול הם הגימור הסופי הנותן למטבח הארגונומי את התואר הנוסף "מפנק". בשילוב עם עיצוב מתקדם הם הסיבה האמיתית לכיף ולהנאה אותה אנו חשים תוך כדי התנהלות במטבח.
חיפוי זכוכית למטבח
מפעלי ארט אין , כתובת: רח' המסגר 3, עין נקובא, טלפון: 02-5332858
אתר בקליק בניית אתרים