דף הבית » מאמרים » הכירו את המטבחים » מטבח תעשייתי
מטבח תעשייתי

אם נכנסתם אי פעם למטבח של מסעדה או מלון, וודאי הבחנתם כי כולו עשוי מנירוסטה מבריקה. אכן, הנירוסטה היא החומר המועדף על התעשייה, זאת משום שקל לתחזק את הנירוסטה, לנקות אותה, לא רואים עליה סימני שריטות וכמובן, היא מבריקה ויפה.
את חלחול העולם התעשייתי אל תחום הבית ניתן לראות בעיצוב המטבח "אופנה תעשייתית" של מטבחי ART-IN שמביא את המראה התעשייתי אל לב לבו של הבית אך עדיין, מצליח לשמור על מראה חמים, אטרקטיבי וביתי.
המטבח התעשייתי הוא עוד נדבך במגמה עיצובית כוללת המטשטשת את קו הגבול בין העשייה הביתית והעשייה תעשייתית, מגמה מרתקת המעלה על נס את שאלת האסתטיקה והצריכה.

מה יש במטבח?

הדבר הבולט ביותר במטבח אופנה תעשייתית הוא השילוב הנפלא בין חום וכסף. את החום מייצג עץ האלון ואילו את הכסף מייצגת הנירוסטה. כך, תוכלו למצוא משטח עבודה יפהפה המורכב ממסגרת נירוסטה שבתוכו מפוסל משטח בוצ'ר מעץ אלון. בצורה זו נפגש סמל התעשייה המנוכרת עם סמל הטבע הכפרי. התוצאה – עיצוב יוצא מן הכלל, שילוב מושלם בין עץ פראי לבין נירוסטה מוקפדת.
זאת ועוד, מטבח אופנה תעשייתית קבוע כולו בתוך הקיר, כחלק מובנה מהבית, מה שמאפשר חלל עבודה רחב ונגיש. גם התאורה היא חלק בלתי נפרד מהמטבח והיא קבועה בקיר, במקומות אסטרטגיים המאירים על משטחי העבודה, המגירות וארונות האחסון.

ככלל אנו מקבלים מטבח שהוא פיין טייסט מובהק, משתלב בהרמוניה עם חלל הבית כולו, אינו תופס מקום וצועד עם סגנונות העיצוב המתקדמים ביותר.

ועוד לא דיברנו על שימושיות...

אתם הרי לא מצפים שמטבח הקורא לעצמו אופנה תעשייתית לא יוביל גם את המגמה הארגונומית של מקמות אחסון והנדסת מגירות נכון?

ואכן, המטבח האופנתי שואב את מקורותיו מהתעשייה ומעמיד קומפוזיציה מושלמת לתפעול נכון, נוח ויעיל של מטבח. המטבח משופע במקומות אחסון ייעודיים לכל דבר, מכשירי חשמל, קומקום, מוצרי ניקיון, מזווה, סכו"ם ומיני פריטים קטנים שאינם מוצאים את מקומם במטבח רגיל. את ההנדסה החדישה הזו עושה המטבח באמצעות מוצרי פרזול מתקדמים המפרידים בין רכיבי המטבח, מקבעים את ההתקנים במקומם ומאפשרים שליפות מלאות, מהירות ונגישות בנוחות מרבית לכל אספקט במטבח.

בצורה כזו, הופכת העבודה במטבח לחוויה בפני עצמה, חוויה אסטטית של מרחב, איכות ונוחות. המטבח מכיל איכויות של תעשייה מודרנית עם עיצוב אופנתי. בינינו, מה צריך עוד לבקש?
חיפוי זכוכית למטבח
מפעלי ארט אין , כתובת: רח' המסגר 3, עין נקובא, טלפון: 02-5332858
אתר בקליק בניית אתרים