דף הבית » מאמרים » הכירו את המטבחים » התחדשות
התחדשות - המטבח הלבן

לאנשים שחיפשו בין ים המטבחים את המטבח המושלם כדאי להגיד - החיפוש תם, הגעתם לנחלה, לאי המטבחים האולטימטיבי. אכן, המטבח הלבן הוא אי ענקי של 4 מטרים על 1.25 ומופת עיצובי וארגנוני  של שהות ושימוש במטבח.
האי המלובן והיפה נח לו כלוויתן עצום ומושך אליו את תשומת הלב, בצדק. הכל סובב סביבו, תרתי משמע, והשוהים באי יכולים לשבת סביב המשטח, לבשל פנים אל פנים ולהתנועע באופן חופשי במרחב. העובדה כי המטבח הלבן אינו צמוד לקיר משרה אווירה קלילה וייחודית, כזאת שנעים להיבלע בתוכה.

שיא הטכנולוגיה

המטבח הלבן הוא מופת של חידושים טכנולוגיים ועיצוביים מתחום המטבחים. המשטח המרכזי הוא מחומר הקרוי קוריאן. הקוריאן מורכב ממינרלים אקריליים היוצרים חומר מוצק והומוגני שמצטיין בעמידות גבוהה וחסין מפני שריטות וסימני חריכה.
על אף עמידותו הרבה, הקוריאן ניתן לחיתוך וגילוף ועיצוב ממש כמו עץ מלא. למעשה, ניתן ליצור ממנו צורות ומשטחים ללא הגבלה ולממש כל פנטזיה עיצובית. בגלל הומגוניותו של החומר ניתן לטשטש את החיבורים בין משטח למשטח וליצור  אחידות רציפה ומשגעת. כמה נפלא לעצב משטח ללא אילוצי החומר.
חידוש נוסף מבית המטבח הלבן הוא תאורת הלדים הרכה הקבועה בתוך המטבח עצמו, במדפים הפתוחים ומעל המשטח, בילט אין. בנוסף, דפנות המגירות הרבות המאכלסות את המטבח עשויות זכוכית ובעלות תאורת זכוכית מהפנטת.
זאת ועוד, הכיור מפוסל בתוך משטח הקוריאן, הכיריים פועלות על פי אינדוקציה ומכשירי החשמל כגון מכונת אספרסו, מיקרוגל ותנור, קבועים בתוך המטבח עצמו, כחלק מתכנון המבנה המושלם.

במילים אחרות, המטבח הלבן הוא מושלם מבחינת הטכנולוגיה והאבזור. אין צורך להוסיף, לשנות או לשפר, הכל כבר שם, בילט אין.

צביעה חדשנית

עוד טכניקה הייחודית אך ורק למטבח הלבן היא הצביעה המיוחדת שלו. הצבעים, צבעי אפוקסי,  יוקרתיים ועמידים בפני קורוזיה, מגובים בצבעי שלייף לק האוטמים היטב את הרהיט אך נותרים שקופים, וכל זאת בטכניקה מיוחדת השמורה לצביעת מכוניות. המראה המתקבל הוא מראה חדשני, אך לא מנוכר, בעל טקסטורה נעימה ועמידות ברמה הכי גבוהה שיש.

שימושיות

על כל היופי והטכנולוגיה המוצעים במטבח הלבן, עומדת מחשבה ותכנון מוקדם על מנת שלא יהיה רק כיף ונעים לשהות באי הלבן אלא גם שימושי. המטבח מכיל מזווה ענק בילט אין אף הוא, ארונות עליונים לאחסון, מקרר ענק ומגירות פנימיות לכל אביזרי המטבח. המטבח הלבן הוא מופת של פתרונות אחסון הלוקח בחשבון את כלי המטבח המודרני כמו גם את הסכו"ם, הצלחות, הכוסות והקומקום.

האי הלבן מזדקר באיכות אל מול השאר. תתחדשו עם מטבח התחדשות.
חיפוי זכוכית למטבח
מפעלי ארט אין , כתובת: רח' המסגר 3, עין נקובא, טלפון: 02-5332858
אתר בקליק בניית אתרים