דף הבית » מאמרים » הכירו את המטבחים » מטבח כפרי
מטבח כפרי

מה קורה כאשר מעצבים מטבח בסגנון אנגלי כפרי, ומחסירים ממנו את השמאלץ והקיטש? מקבלים מטבח כפרי ויפהפה בעל עיצוב פשוט הפונה לקהל רחב ולמכנה משותף גדול, אך עדיין שומר על שפה ייחודית, נקייה ונעימה לעין.
וזוהי בדיוק התחושה כשנכנסים למרחב המטבח האורגאני. תחושה של בית חם, של בישולים ביתיים שריחם דוהר דרך החלון, אל המרחבים, ורצון עז לכנס את המשפחה והחברים לסעודת מלכים, עם יין והרבה חיוכים מסביב לשולחן.

לעבוד עם הידיים

המטבח האורגאני צבוע כולו COSUME MADE כלומר, נצבע ביד, זאת על מנת להעניק למטבח את הנגיעה החמה של ידי אנוש ולא את הנגיעה המנוכרת של המכונה. בנוסף, הוספו ליחידות האחסון מטבח מסגרות עתיקות, תנור בעיצוב רטרו וכיריים בעיצוב ישן. המשטח המרכזי במטבח הוא שיש לבן הנראה כמו אבן ומזכיר את מטבחי העבר הפשוטים ומכיל כיור בעיצוב עתיק אך שומר על קו נקי וישר.
העיצוב האורגאני ידוע ביכולתו לחקות צורות וטקסטורות של הטבע ובכך לגרום להרמוניה בין חלקי המטבח השונים המתאחדים לקונספט עיצובי ייחודי.
על ידי העיצוב העתיק אך השימוש בחומרי גלם איכותיים בלבד, יוצר המטבח האורגאני מראה ישן מבחינה עיצובית אך מאופיין במיטב הטכנולוגיה והנוחות של העולם המודרני והטכנולוגי.

חיפויי זכוכית מיוחדים

ייחודו של המטבח האורגאני הוא השילוב של עץ, מתכת וזכוכית. המקרר הענק והמודרני מחופה בזכוכית שיוצרה במיוחד למטבחי ART-IN והיא בעלת טקסטורה עכורה, ישנה, ועליה עיטור עדין של ענף בפינה הימנית למעלה. אל הזכוכית מחוברות ידיות מתכת לנוחות של פתיחה וסגירה.
דלתות ארונות האחסון העומדים לצדי המקרר עשויות אף הן מזכוכית מיוחדת ומעוטרות במה שנראה כמו וילון כפרי. כך גם יחידות האחסון שמעל הכיור. מראה ייחודי זה נותן את התחושה של נגיעה כפרית אך למעשה, מדובר על חיפוי זכוכית מודרני.


אי בלב הכפר

יחידת האי של המטבח האורגני היא גם שילוב של טכנולוגיה ואיכות, עם עיצוב עתיק ונעים. משטח העבודה עשוי מבוצ'ר – שכבות של עץ מלא שעברו תהליך מיוחד של ייבוש ועישון. לוחות עץ אלה מחוברים ביניהם בשיטת חיבור אצבע כך שמתקבל פסיפס מרתק של פסי עץ. משטח בוצ'ר נחשב חזק, איכותי, אינו מתקלקל במגע עם מים ועדיין, שומר על צביון חם של עץ.
המטבח האורגאני נועד לכל המשפחה: הוא מכיל נישות מיוחדות לבקבוקי יין ותבלינים, מייבש כלים חיצוני, מגירות קטנות לכל דבר ומדפים פתוחים לקנקנים וסלסילות. במילים אחרות, כל מה שצריך לבילוי משפחתי מקרב לבבות המשלב איכויות של מטבח משוכלל...
חיפוי זכוכית למטבח
מפעלי ארט אין , כתובת: רח' המסגר 3, עין נקובא, טלפון: 02-5332858
אתר בקליק בניית אתרים