דף הבית » אודות » קנייה בטוחה
וותק החברה
בחברת ארט אין מעצבים, מתכננים ומייצרים מטבחים משנת 1997.
תכנון לפי כללי הנדסת אנוש, תוך התאמה אישית לצרכי הלקוח, ייצור בתהליכי גימור קפדניים, שימוש בחומרים הטובים בעולם והרכבה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר- אלו אמות המידה עליהם ארט אין  שוקדת כבר יותר מ-13 שנה, על מנת לשמור מקומה כחברת המטבחים בין המובילות בישראל.

איכות
בארט אין מאמינים שמומחיות ממעניקה מקצוענות ומוצר איכותי אשר מאפשרים ללקוח להגשים את חלומו.המטבח, בנוסף להשקעה הגבוהה בעיצוב, הנו קודם כל מקום בו מתרחשת פעילות המחייבת עמידות.

תהליך הייצור מורכב ממחלקות שונות עם מומחים בכל תחום ועם מיכון מתקדם וחדשני. תעשייה עתירת טכנולוגיה בצד גימור הנעשה על ידי אומני עץ - עליהם ארט אין  אינה מתפשרת- מניבים מוצרים איכותיים עד לפרט האחרון. לארט אין  מערכת בקרת איכות השוקדת על שיפור מתמיד של תהליכי ייצור ורמת איכות המוצרים.

שירות
ארט אין  חרטה על דגלה את ערך מצוינות השירות, במטרה להעניק לכל לקוח טיפול מקצועי ואדיב.
תפיסת השירות מאמינה במתן טיפול מהיר ויעיל, זמינות והקשבה לצורכי הלקוח הייחודיים, עמידות בלוח זמנים ושקיפות של פעילות החברה ושרותיה.
לארט אין מחלקת שירות מהגדולות בארץ בתחום המטבחים.

עיצוב
ארט אין משקיעה משאבים רבים בעיצוב מטבחים, על מנת לאפשר ללקוחותיה את הגשמת החלום מעצבי ארט אין הינם בוגרי בתי ספר לעיצוב, המשתלמים במחלקת ההדרכות של ארט אין  כבדרך שגרה. ארט אין  מאמינה כי עיצוב טוב הוא עיצוב שעומד מעל הזמן. עיצוב אנושי הנעשה עבור אנשים האוהבים את החיים ומשתלב בטבעיות בחיי המשפחה.

מפעלי ארט אין , כתובת: רח' המסגר 3, עין נקובא, טלפון: 02-5332858
אתר בקליק בניית אתרים