דף הבית » מאמרים » עצות וטיפים
1
הוראות טיפול בארונות המטבח

האויב הגדול ביותר של מטבחים הם המים. חוסר תשומת לב לכיור מטפטף, ניקוי בעזרת כמות גדולה של מים או אי ייבוש הארונות יגרום לריקבון בעץ ולניפוחו.
חיים קלים במטבח מתחילים בתכנון חכם  

כיום תכנון ורכישת מטבח הינם תהליכים מורכבים המלווים בציפיות, התלבטויות ובדיקות רבות, כרוכים בהוצאה כספית משמעותית ומצריכים הכנה מדוקדקת לצורך הצלחה מרבית. קצב החידושים הטכנולוגיים והעיצובים בענף המטבחים והאלטרנטיבות הרבות הקיימת בשוק, יכולים להיות מסחררים ומבלבלים עבור מי שרוצה לרכוש מטבח חדש.
המדריך לרכישת מטבח

יתרונות המטבח הפתוח הם שהוא מספק תחושת מרחב וגודל ומאפשר הפרדה מחד, תוך שמירה על קשר בין הנוכחים – מאידך, זאת גם אם הם נמצאים במקומות שונים בבית. בנוסף, הוא תורם לכך שבעת אירוח ניתן להתרועע יחדיו, גם כשנמצאים בחללים שונים. יתרונו הבולט של המטבח הסגור הוא השחרור מהצורך לסדרו ולנקותו כל העת כך שיהיה ייצוגי וישתלב בחלל המגורים. ה"בלגן" נשאר מאחורי קירות המטבח.
פגישה ראשונה לתכנון מטבח

המטבח הוא אחד האזורים המרכזיים בבית, וחיינו סובבים סביבו. בשנים האחרונות, הפעילות במטבח היא לא רק בישול, אלה מקום מפגש למשפחה כולה. שלבי תהליך תכנון המטבח כוללים: בחירת הקו העיצובי המנחה את התכנון, חלוקת החלל וקביעת המבנה הבסיסי, מיקום ראשוני של האלמנטיים המרכזיים במטבח, כמו מקרר, כיור וכיריים ובחירת חומרי גמר.
מפעלי ארט אין , כתובת: רח' המסגר 3, עין נקובא, טלפון: 02-5332858
אתר בקליק בניית אתרים