דף הבית » מאמרים » מרכיבים ייחודיים
חיפוי זכוכית במטבח

מזה חצי עשור שאנו עדים לתחלופה משמעותית בתחום החיפויים במטבח. את הקרמיקה הישנה והטובה מחליפה הזכוכית המבריקה, העדינה ומעוצבת יותר. אמנם, הקרמיקה לא נעלמה לגמרי ועוד ניתן לראותה בווריאציות שונות, אולם יותר ויותר מעצבים מעדיפים להשתמש בחיפויי זכוכית במטבח.
משטחים ותאורה

היכולת של האדם לחסוך באנרגיה מחד אך להתפתח מבחינה עיצובית ואסתטית מאידך היא לא פחות ממופלאה. בתחום עיצוב המטבחים ניתן לזהות את המגמות האלה ביתר שאת. המטבח, כידוע לכל, הוא מרחב פונקציונאלי הנועד לאכילה, בישול או ישיבה על כוס קפה עם חברים ומשפחה. יחד עם זאת, מטבח מעוצב בקפידה הוא הרבה יותר מסתם פונקציה אלא חלל הנעים לשהות בו, מרכז הבית האמיתי וחגיגה לכלל החושים.
פורמייקה ושיש

בתחום עיצוב המטבח נעים כל הזמן בין הצורך לחדש מבחינה עיצובית, להפתיע ולהמציא קומפוזיציות חדשות ובין הצורך להפוך את המטבח לחלל פונקציונאלי טוב יותר, נוח יותר, שימושי יותר. מעצבי מטבחים חושבים כל הזמן באילו חומרים ניתן להשתמש על מנת ללכוד את שני הצרכים הללו, במכה אחת. החידושים יכולים להופיע בצורות שונות: חומרים, עיצובים, מיקומי מטבח, קומפוזיציה מקורית ועוד, כיד הדמיון הטובה על המעצב.
מפעלי ארט אין , כתובת: רח' המסגר 3, עין נקובא, טלפון: 02-5332858
אתר בקליק בניית אתרים