דף הבית » מותגים » יעד פירזול
יעד פירזול

חברת יעד פירזול קיימת בשוק מזה יותר מארבעים שנה. תחילת דרכנו הייתה בעולם המוצרים הבסיסיים ביותר לשימוש בתעשיית הרהיטים, ביניהם שמן טיק, צירים וכמובן ידיות. אט אט תפסנו מקום מרכזי בתעשיית הרהיטים המקומית והחלטנו לקחת את החברה צעד אחד קדימה ולהתמקצע בכל הנושא של פרזול לרהיטים ולבית, כולל מוצרים נלווים.

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים, כך אומרים. בין היתר, פרזול כולל מוצרים שיכולים להיות כה קטנים עד שלא תמיד נבחין בהם, או נשים לב שעשינו בהם שימוש במהלך היום. איך חשבתם שדלת המטבח שלכם יכולה להיפתח כך, כה בקלות לשני הצדדים? וארונות המטבח גם כן מאפשרים לכם תנועה חלקה בעת פתיחתם ובעת סגירתם. הסתכלו סביבכם, בכל חדר מחדרי הבית ואם יש אז גם בחצר - כמה פסלי ברזל אתם יכולים לאתר? פרזול משמעו פיסול בברזל וחברת יעד פרזול יכולה כיום להעניק לכם את כל הפתרונות האפשריים והנחוצים לכל חדר בבית המעוצבים בברזל; באתרנו תוכלו למצוא שלל מוצרים לחדר האמבטיה, מוצרי פרזול למטבח, לחצר ועוד ועוד...

לאחר שנים של שחייה חופשית בשוק, חברת יעד פירזול גאה להיות המובילה בתחומה ובהתאמת פתרונות ללקוחותיה. בקשת מוצרינו ניתן למצוא מוצרים ממותגים מוכרים וידועים בעולם ששמם הולך לפניהם, כמו יצרנים מגרמניה (Kessebohmer, Arti, Jowat ועוד), מאיטליה, הידועה בייצור פריטי פרזול למטבח מהאיכות הגבוהה ביותר (Oece, Ferrari), שווייץ, סין ועוד רבים וטובים.

חברתנו מתגאה ברשת סניפים הפרושה במקומות מרכזיים בארץ (חיפה, הרצליה ותל אביב), ואשר כוללים אולמות תצוגה מפוארים לרווחת לקוחותינו. בכל סניף יש אנשי שירות מקצועיים בעלי השכלה בתחומים הרלוונטיים שיכולים לייעץ וללוות אתכם לאורך כל התהליך של בחירת מוצרי פרזול למטבח למשל, אם בכך אתם מעוניינים.

יתרה מכך, על לקוחותינו המרוצים נמנים גם יצרני מטבחים מקומיים שמציעים אף הם את מוצרינו, וביניהם מטבחי רגבה, מטבחי זיו, מטבחי טופז, מטבחי דואיט, 5 נגרים, רוסי, איבגי 2000 ועוד. גם במקומות אלו תוכלו לרכוש את כל אביזרי הפרזול שהשיפוץ או החידוש שאתם עורכים בביתכם מצריך, כמו ידיות לארונות ודלתות, צירים, מנעולים, מחברים, מסילות ואף אביזרים משלימים לעיצוב הפנים של החדר הרלוונטי, כגון: מתלים, חזיתות ודלתות למגירה, אריחים ואף פחי אשפה. אביזרי פרזול למטבח ולאמבטיה למשל, שאלו דברים בהם כל בני הבית עושים שימוש, הם הכרחיים לחדרים אלו. אצלנו תוכלו למצוא לא רק שימושיות כי אם גם עיצוב נאה לכל פריט ולכל טעם שהוא.

אין חכם כבעל ניסיון
הזמן הרב בתחום מוצרי הפרזול לבית אפשר לנו לצבור את הניסיון הדרוש בכדי שנוכל לעמוד כיום איתנים ולהבטיח לכם שאצלנו ניתן למצוא הכל מהכל, ותמיד באיכות הגבוהה ביותר, בהתאם לרף שהצבנו לעצמנו. אנו מקפידים לעבוד עם השמות הגדולים בתחום המייצרים מהחומרים הטובים ביותר. הציבו לדלתות שלכם יעד פרזול.


בברכה ,
יעד פירזול 1984
לאתר של יעד פירזול:     http://www.pirzul.co.il
מפעלי ארט אין , כתובת: רח' המסגר 3, עין נקובא, טלפון: 02-5332858
אתר בקליק בניית אתרים